TONY SHERIDAN все-таки виступить у Києві

Тоні Шерідан – співак та гітарист із Великобританії, перший сингл якого «My Bonnie/The Saints» (1961) був проданий мільйонним тиражем. Відомий як «п’ятий із Бітлз», «старший брат Бітлз», «хресний батько Бітлз» саме він запросив ще майже незнаний гурт взяти участь у записі свого золотого синглу. Пісні «My Bonnie», «The Saints» і «Why (Can’t You Love Me Again)» стали першим студійним записом «The Beatles» у першому складі («Beat Brothers» на платівці), що привернув увагу Брайана Епстайна, який і розкрутив неповторних бітлів. У період запису Джордж Харрісон, який згодом посів 11-те місце у сотні найвидатніших гітаристів усіх часів за версією журналу «Rolling Stone», брав уроки гри на гітарі у Шерідана. У квітні 1962-го «The Beatles» грали із Тоні у Гамбурзі. Вважається, що у ці дні вони записали разом ще два трека: «Sweet Georgia Brown» і «Swanee River». У цей час Шерідан вже очолював «Tony Sheridan Quartet», у складі якого грав Рінго Стар, який пізніше приєднався до «The Beatles». Не дивно, що Пол Маккартні досі називає Тоні «учителем».

Після смерті Елвіса Преслі Тоні Шерідан першим був удостоєний честі грати і записуватися із «ТСВ Band» − акомпаніаторами Короля. До цього зовсім хлопцем він грав на одній сцені з ведучими фігурами, піонерами рок-н-ролу: зіркою американського рокабіллі Джині Вінсентом і 21-річним співаком Едді Кокраном у його останньому турі, пісні якого ще багато років після загибелі у цій поїздці виконували «The Beatles», «Led Zeppelin», «The Beach Boys», «The Who» і «Sex Pistols».

Cвято, яке готує для Києва Тоні Шерідан, не зможе пропустити жоден бітломан. «The Beatles» стали справжнім символом епохи. Для радянської молоді ця музика була ще й забороненим, але дуже солодким плодом, тому нашалюбов до «The Beatles» і всього, що пов’язане із ними особливо трепетна. Через сорок років після розпаду ліверпульської четвірки «п’ятий із Бітлз» привезе у Київ дух легенди.

Tony Sheridan — My Bonnie 2011:

http://www.youtube.com/watch?v=zmuFXpSYZT0

Tony Sheridan — Whole lotta shakin’ goin’ 1974:

http://www.youtube.com/watch?v=t3meKyLGNt8&feature=related

«Tony Sheridan & the Beat Brothers» (Sheridan & The Beatles) – My Bonnie & Cry For A Shadow 1961: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pdEMG03i4qQ