SOVIET SOVIET (ITALY) – 23 октября в Киеве

SOVIET SOVIET из итальянского городка Пезаро на берегу Адриатического моря – яркий представитель нового поколения post-punk/coldwave групп, которых в мировой музыкальной культуре причисляют к явлению the new thing. Этот термин объединяет новейшие, совсем свежие пост-панк и около-пост-панк группы, в первую очередь из Лондона, активно гастролирующие, стремительно наращивая аудиторию. При этом музыка SOVIET SOVIET, которым всего 3 года, создаёт образ крепкого, дерзкого, самоуверенного, вполне зрелого мужчины, а не растерянного подростка. Это не старая возрожденная группа, но столь же хорошая. В то самое время их неистовый, маниакальный, но отчаянно прекрасный пост-панк выходит за рамки стиля, полного славных 80-х, отголосков творчества Joy Division, The Cure, Echo & The Bunnymen, The Smiths и New Order, не копируя классиков жанра, а упорно создавая собственный почерк.

 Два сольных EP, положительные оценки престижного портала «Pitchfork» и французского веб-магазина «Le Choix de Mlle Eddie», активные гастроли по миру: Берлин и Париж, Москва и Лиссабон, Рим и Милан. Это будет второй приезд SOVIET SOVIET в наши края после весеннего европейского тура. Теперь дебютную пластинку «Summer, Jesus», которая вышла этим летом, услышит Украина. Только Киев!

 SOVIET SOVIET, «Lokomotiv»: http://www.youtube.com/watch?v=oXDr3wTW5Qc&feature=related

SOVIET SOVIET at the «Grave Fest»:

http://www.youtube.com/watch?v=GpybJ_FuJC8&feature=related

  SOVIET SOVIET (ITALY) – 23 октября, 21:00| «44»

 Киев, клуб «44» | ул. Крещатик, 44 

БИЛЕТЫ на http://music.open.ua  и в магазине «Plau»

(ул. Б. Житомирская, 26 | 0683517733 | пн-вс | 11:30 — 20:30)

 60 грн — первые 30 билетов

70 грн — следующие

80 грн — в день концерта

 

На разогреве Seahorse (Украина, Киев)

http://www.myspace.com/seahorsekiev

 SOVIET SOVIET

http://www.myspace.com/sovietsoviet

http://www.last.fm/event/2038101

http://www.facebook.com/event.php?eid=179699288772540

http://vkontakte.ru/event27878100

http://vkontakte.ru/club20697589

 

Тиждень високої класики з Романом Кофманом

У фестивалі взяли участь чотири оркестри – два симфонічних (Симфонічний оркестр Національної філармонії, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії) і два камерних (Київський камерний оркестр, оркестр «Кремерата-Балтика»), а також камерний хор «Кредо». Солістами виступили такі майстри академічного мистецтва зі світовим ім’ям, як Гідон Кремер, Елісо Вірсаладзе, Наталія Гутман,  Павло Верніков, Іван Монігетті, Стіг Андерсон, Борис Адріанов, Гаррі Хофман та інші. Всього відбулося дев’ять концертів, майже всі при аншлагу.

Можна відзначати появу нового актуального концертного майданчика в Києві: досі не пристосована акустично до концертів класичної музики зала галереї «Лавра» була спеціально облаштована за вказівками провідного європейського фахівця у сфері грамзапису Вернера Дабрінхауса, основоположника молодої прогресивної німецької звукозаписної компанії «Dabringhaus & Grimm». За словами директора фестивалю Аїди Джангірової, «Фестиваль класичної музики засвідчив правильність курсу, взятого новою командою галереї «Лавра». На цьому майданчику можуть успішно проходити як виставки сучасного мистецтва, так і спектаклі, перформанси, покази мод і кіно, концерти сучасної музики. Фестивалем же маестро Кофман підняв планку для всіх майбутніх проектів галереї…».

Роман Кофман, художній керівник та ідеолог фестивалю:

«Одним з важливих результатів фестивалю стало те, що з’явився пласт «нової» публіки, переважно, молодь. Дехто зізнавався, що вперше слухав «наживо» класичну музику. Фестиваль потрібно проводити з різних причин. Насамперед, через загальний стан побутування класичної музики в нашій країні. Чим частіше звучить класична музика, тим ліпше для суспільства. Відповідно, чим більше концертних майданчиків у Києві, як і в будь-якому іншому місті, тим краще для міста. Зараз багато говорять про те, що потрібно турбуватися про імідж України в світі. Тож цей фестиваль – властиво перехід одразу до діла».

Іван Монігетті, віолончеліст, професор Базельської музичної Академії:

«Для мене було радістю виступати на фестивалі Романа Кофмана в Києві. Творче спілкування з самим маестро, що перебуває у розквіті творчих сил і випромінює юнацьку енергію, співпраця з чудовим Київським камерним оркестром, дивовижний ентузіазм київської публіки – все це залишило неповторне тепле враження».

Павло Верніков, скрипаль, професор Міжнародної школи підвищення майстерності (Флоренція):

«Не пам’ятаю зал, акустику і т. ін. Пам’ятаю тільки дивовижного Романа Кофмана і надзвичайну тишу під час виконання Бетховена. Така публіка не забувається…».

Олександр Гіндін, піаніст, професор Московської консерваторії:

«З величезним задоволенням виступив на цьому фестивалі. Сама його концепція, коли прекрасна музика у високопрофесійному виконанні пропонується публіці як щось особливо рідне і доступне – мені це близько, і нагадує фестивалі у Німеччині та Франції. Публіка і артисти є рівнозначними учасниками фестивалю, і це створює неповторну атмосферу життя, доброзичливості і відкритості! В такій атмосфері дивовижно добре грається, і сюди хочеться повертатися».

Денис Прощаєв, піаніст, професор Вищої школи музики ім. Ф.Ліста (Веймар):

«Як на мене, фестиваль став крупною подією для України, тому що тут основна увага була приділена Музиці. Щиро сподіваюсь, що його проведення стане добою, багаторічною традицією».

Вже сьогодні ведеться робота з підготовки й організації Другого фестивалю «Тиждень високої класики з Романом Кофманом», який заплановано провести у квітні наступного року. Серед учасників – як музиканти, чиї імена вже знайомі киянам з однойменного дебютного фестивалю, так і інші світочі класичного мистецтва. Серед них – всесвітньовідомий бас, корифей Віденської опери Анатолій Кочерга, популярний німецький альтист Нільс Монкмайєр, найкраща, за визнанням світової преси, французька віолончелістка Офелія Гайар, легенди російської виконавчої школи скрипаль Віктор Трет’яков та віолончеліст Давид Герінгас (обидва мешкають у Німеччині) та інші.

Всіма концертами диригуватиме Роман Кофман.

WHITESNAKE в Киеве. Молодежный журнал Стена рекомендует

Они <<взрывают>> Дворцы Спорта и стадионы, их фаны — это поколения преданных ценителей рок-н-ролла, драйв их музыки — ярчайший пример для подражания и восхищения!

WHITESNAKE — легендарная Белая Змея британского хард-рока отправляется
на <<охоту>> по городам Украины! 8 ноября Харьков (Дворец Спорта), 10 ноября Запорожье (Дворец Спорта Юность), 11 ноября Днепропетровск (Дворец Спорта), 13 ноября Киев и 15 ноября Одесса (Дворец Спорта).

Повод для нынешнего вояжа по городам Украины у WHITESNAKE — выход нового долгожданного альбома <<Forevermore>>. Новое творение легендарных рокеров появилось на лэйбле <<Frontiers Records>> в 2010 году. Участники группы настолько были увлечены студийной работой, что полностью отказались от концертной деятельности на протяжении 2010 года. Одиннадцатый студийный альбом Whitesnake был записан, спродюсирован и сведен Девидом Кавердейлом, Дагом Олдричем и Майклом МакИнтайром в Snakebyte Studios и Grumblenott Studios & Villas на озере Тахо,
Невада, а также в Casa Dala, в Шэрман Оукс, Калифорния.

Для WHITESNAKE нет преград, ведь их творчество уже покорило миллионы. И 13 ноября Киев услышит страстный вокал и задушевный мелодическийразмах от королей хард-н-хэви в незабываемом шоу!

Заказ билетов по тел.:(0 44) 287 87 87, 246 74 05, а также на сайте:
www.parter.ua


Цена билетов: 300 грн. — фан-зона
350 — 600 грн. — сектора
1000 грн. — партер

Alternative Music Meetings

Учасники фестивалю:

 • гурт Paula i Karol (folk, indie, alternative),
 • гурт Mitch&Mitch (alternative, country, funny),
 • гурт Niwea (alternative, electronic, lo-fi, rap),
 • гурт Moja Adrenalina (mathcore, hardcore, alternative)

Також  у програмі:

 • Зустрічі з українськими та польськими музичними критиками й журналістами, які обговорюватимуть стан альтернативної музики в наших країнах та досліджуватимуть різницю в музичних трендах.
 • Ознайомлення з польськими музичними видавництвами.
 • Виставка плакатів.
 • Перегляди документальних фільмів про польську авангардну музику.

У фестивалі візьмуть участь українські гурти – фіналісти Міжнародного конкурсу NEURO MUSIC. До участі запрошуються українські виконавці, які у своїй творчості  переходять стилістичні межі й створюють власний неповторний імідж.

Конкурс складається  з трьох етапів:

 1. відбір учасників, які подали заявки;
 2. визначення фіналістів (два гурти обираються журі, три — шляхом online-голосування)
 3. фінал конкурсу в «Майстер Класі» (переможця вибирає журі)

Нагородою  цього року буде концертний тур Польщею та пов’язаний з ним гонорар. Заявки на участь приймаються до 27 червня 2011року.


Організатор Фестивалю «Alternative Music Meetings»: Центр Артистичних Дій у Вроцлаві – індивід культури.

«Майстер Клас» – партнер фестивалю.

Квитки можна придбати на www.kvytky.ua

Вечір аргентинського танго

Вишукана французька кухня, пристрасне аргентинське танго, українські гостинність та затишок – все це ви можете знайти в «Майстер Класі».

Щосуботи о 19.00 на літньому майданчику кафе «Vernissage Master-Klass» відбуваються Вечори аргентинського танго: танцювальні постановки у виконанні Київського клубу аргентинського танго  «VIVA EL TANGO», а також майстер-класи для всіх охочих.

Концерт класичної музики на даху автобуса Open Kiev

У суботу, 10 вересня, о 20.00 відбудеться екскурсія-концерт на даху двоповерхового автобуса-кабріолета Open Kiev. Акція має на меті популяризувати серію концертів класичної музики «Класика по п’ятницях». Автобус курсуватиме туристичними місцями Києва, а на зупинках музиканти виконуватимуть твори Гайдна, Моцарта і Штрауса.

Цього дня для вас виступатиме струнний квартет Quartludium:

 • Катерина Донець – скрипка.
 • Діана Касіян – скрипка.
 • Ольга Федорук – альт.
 • Ольга Ємельянова – віолончель.

Цикл лекцій Олексія Когана «Музика як стиль життя»

Музична майстерня запрошує всіх охочих на цикл лекцій «Музика як стиль життя» від Олексія Когана – відомого радіоведучого, музичного продюсера, журналіста,  арт-директора продюсерського центру  Jazz in Kiev.

Лекції відбуватимуться по середах о 18.30.

Детальна інформація та запис за тел.: (044) 594-10-63.

«Тема з варіаціями. Live» Група Євгена Уварова

Музиканти:

 • Євген Уваров — гітара,
 • Олександр Малишев-клавішні,
 • Ірина Слободенюк — бас,
 • Макс Малишев — барабани.

Початок: 20.00

Вартість: 40 грн.