GOUACHE впервые покажут свой новый клип в арт-клубе «44»

11 июня в киевском клубе «44» состоится презентация нового клипа группы «GOUACHE» на песню «Тільки Любов Зупинить Час». Это видео было снято в Тбилиси по весьма специфичной, экспериментальной технологии. Съемки организовали сразу три компании – две украинские «Укрфильмтрест» и «Mental Drive Studio», и грузинская «No Name Studio».  Это свежее проявление сотрудничества украинских и грузинских продакшн-студий и первый клип в новой истории Украины, снятый украинским артистом в Грузии. Первыми оценить видео смогут посетители презентации, в рамках которой группа сыграет сольный концерт, состоящий как из старых песен, так и из песен, которые войдут во второй альбом группы, который сейчас находится в процессе подготовки.

ГАЙДАМАКИ після триб’юту «Гадюкіних»: «Шукайте рок-поетів сучасності!»

Пісня «Гей, Іване!», що виконали ГАЙДАМАКИ, не увійшла до жодного альбому «Гадюкіних», не гралася на концертах та була написана у поїзді майже 20 років тому до комедії Вадима Кастеллі «Вперед, за скарбами гетьмана». ГАЙДАМАКИ знайшли цю пісню випадково, ще до виникнення ідеї триб´юту, взяли її у свій репертуар, вже грають на власних концертах та готуються знімати кліп. Реліз пісні відбувся вперше саме у виконанні ГАЙДАМАКІВ – вона увійшла до збірки «Я вернувся домів», яку отримав кожен власник квитка на триб’ют. Мораль фільму Кастеллі, як і самої пісні: справжнє багатство України не у міфічному золоті, а в її народі та національному характері.

 Павло Крохмальов, «Брати Гадюкіни»: «Ми самі забули про цю пісню, але час готує сюрпризи. Дякую, ГАЙДАМАКАМ, що вибрали її та грають зі своїм відношенням до проблеми. В тому і сенс триб´юту – щоб пісні не вмирали. Хлопці якраз показали, що саме старі забуті пісні, як хороші книги, в який би час не поверталися до них, якнайкраще відображають сьогодення.»

 Володимир Шерстюк, ГАЙДАМАКИ: «Ми теж вдячні «Братам» за класну пісню та за можливість зіграти разом. Кузя зібрав на одній сцені 20 кращих українських гуртів, що, в принципі, є неможливим за інших умов. І я ще раз зрозумів, що спочатку було Слово. Поезія – велика сила.»

 Сергій Кузьмінський – знаковий поет українського рок-н-ролу, автор і виконавець безсмертних пісень. Крім того у світі є приклади текстів харизматичних неспіваючих авторів, що у виконанні рок-вокалістів теж ставали легендарними.

 Іван Леньо, ГАЙДАМАКИ: «У сучасній музиці відчувається брак гарної рок-поезії – драйвової, яскравої, актуальної лірики, яку б співали усі.  Хочеться закликати поетів, рокерів у душі, яким є що сказати, як можна більше спілкуватися з музикантами і нести їм свої тексти. Цілком можливо, що пісні, знайдені таким чином,  будуть виконані рок-гуртами і стануть такими ж  легендарними, як пісні «Братів Гадюкіних».»

«Брати Гадюкіни» і ГАЙДАМАКИ, «Гей, Іване!», триб’ют пам’яті Сергія Кузьмінського: http://www.youtube.com/watch?v=I1cg91V8zvQ&feature=autoshare

«Брати Гадюкіни», «Гей, Іване» (уривок із фільму):

http://www.youtube.com/watch?v=Rh3mjqmjI3o&feature=related

ГАЙДАМАКИ про пісню «Гей, Іване»:

http://www.youtube.com/watch?v=QCs2i-sZwCs&feature=related

15 июня на торренте rutracker.org состоится премьера нового сингла группы Kaizen «Прыгай и танцевай»

«Мы очень тщательно и усердно работаем над альбомом, пишется много нового материала и текстов к песням, соответственно, — говорит вокалист Kaizen Krotov. — В какой-то момент мозг мой уже не мог сосредоточиться на серьезных вещах, муки творческих родов добили, и я написал текст о том, что мне нечего сказать. Вышло весело и самоиронично».

Интересно, что композиция сначала называлась «Прыгай и подпевай». На репетиции музыканты решили «сделать из попсы искусство» и перефразировали строчку, введя в оборот новое слово «танцевай», что, безусловно, добавило песне «изюма».

Премьера дебютного альбома Kaizen намечена на осень 2011 года, а пока сингл «Прыгай и танцевай» станет последним официальным релизом, предшествующем выпуску полноценной пластинки.

 

Официльный сайт: http://www.kaizenmusic.ru/

Концерт американської вокалістки Шеррі Вільямс Sherry Williams

Співачка Шеррі Вільямс народилася в Каліфорнії. Вперше вийшла на велику сцену у складі знаменитого місцевого шоу-хора The Young Americans. Перед тим, як почати сольну кар’єру в 1976-му році, Шеррі встигла попрацювати в кількох групах (які виконували поп, латино, ритм-н-блюз), неодноразово брала участь у популярних американських телешоу. До запису першого альбому The Way You Love Me (1997) активно гастролювала по країнах Азії та США, знімалася в телевізійних фільмах. Слідом за дебютним альбомом, високо оціненим джазовою критикою, вийшли ще два сольних диски співачки: A Taste Of Sherry (2002) (диск номінувався на премію Grammy) і You Must Believe In Spring (2003). Шеррі Вільямс працювала з багатьма відомими джазовими музикантами, серед яких особливо виділяє співпрацю з флейтистом Хербі Манном (Herbie Mann).

Разом з Шеррі Вільямс у Києві виступить американський продюсер, композитор і трубач Джим Лінахон, на рахунку якого участь у більш ніж 300-х записах для кіно, телебачення, радіо, музичних театрів і т.п. Лінахон співпрацював з Тоні Беннетом (Tony Bennett), Френком Сінатрою (Frank Sinatra), Джонні Карсоном (Johnny Carson), Еллою Фітцджеральд (Ella Fitzgerald), Генрі Манчіні (Henry Mancini), Сарою Воен (Sarah Vaughаn). Його музика звучала у фільмах провідних голлівудських кінокомпаній (наприклад, Warner Bros. і The Walt Disney Co.), в ефірі найбільших світових телеканалів (ABC, NBC, CBS, CNN). Проекти, участь в яких брав Джим Лінахон, неодноразово відзначалися престижними нагородами Grammy, Emmy і Downbeat Аward.

Ще одним партнером Шеррі Вільямс на київському концерті стане німецький піаніст Маркус Бюргер. Бюргер записувався і виступав на одній сцені з такими музикантами, як Джо ЛаБарбера (Joe LaBarbera), Боб Магнуссон (Bob Magnusson), Кенні Вілер (Kenny Wheeler), Норма Вінстон (Norma Winston), Сесіл Пейн (Cecil Payne), Джон Чікаї ( John Tchicai), Боб Мінтцер (Bob Mintzer). У дискографії музиканта 12 альбомів, записаних у складі різних проектів. Ще два диски, в тому числі один спільний з Шеррі Вільямс, мають вийти в 2011 році.

В якості спеціальних гостей у концерті візьмуть участь київські музиканти Макс Гладецький (контрабас) та Валерій Волков (барабани).

Вартість квитків – 50 грн. Попередній продаж квитків у касі Культурно-освітнього центру «Майстер Клас».

Ведучий концерту – Олексій Коган.